Діоксид титану

Огляд ринку «Діоксид титану» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку діоксиду титану, тенденції та прогноз.
Діоксид титану, хімічна формула TiO2.

Об’єктом дослідження є діоксид титану, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія), National Chemical Industry Productive Forces Promotion Center Titanium Dioxide Branch (Китай) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https: // www .e-stat.go.jp / en / та ін. країн), інтернет-сайтів і річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.; оцінка 2020 року (на основі даних за 8 міс.), прогноз – 2021-2027 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Колумбія, Чилі, Еквадор, Перу, Домініканська Республіка, Коста-Ріка;
– Західна Європа: Австрія, Данія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Ірландія, Люксембург;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Чехія, Литва, Естонія;
– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Пакистан, Бангладеш, В’єтнам, Шрі-Ланка;
– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
– Близький Схід: Туреччина, Саудівська Аравія, Катар, Іран, Ірак, ОАЕ, Йорданія, Оман;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Алжир, Кенія, Нігерія, Туніс, Марокко;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан, Р. Молдова, Азербайджан, Грузія, Киргизстан, Вірменія, Таджикистан, Туркменістан.

Звіт складається з 6 частин, містить 425 сторінок, в тому числі 76 малюнків, 281 таблицю.

У першій частині звіту подані загальна характеристика та властивості діоксиду титану, способи отримання діоксиду титану, області застосування та структура споживання діоксиду титану.
У другій частині звіту дана характеристика світового ринку титановмісних мінералів (ільменіту, рутилу). Виробництво титанової сировини за країнами світу в 2017-2019 рр. Наведені великі виробники титановмісних мінералів.
У третій частині звіту дана характеристика світового ринку діоксиду титану (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку діоксиду титану. Ціни на діоксид титану та альтернативні продукти (оксид цинку та литопон). Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери, постачальники діоксиду титану на світовий та регіональні ринки.
Четверта частина звіту присвячена виробництву та споживанню діоксиду титану на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників діоксиду титану (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика діоксиду титану, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва діоксиду титану, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск діоксиду титану та нанодіоксиду титану в Російській Федерації та Україні. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання діоксиду титану в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Р. Молдова, Грузії.
Розділ включає також інформацію про обсяги експорту та імпорту діоксиду титану, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на діоксид титану в країнах Євразії (2015-2020 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.
У п’ятій частині подано коротку інформацію про ринок діоксиду титану, прогноз ринку, висновки.
У шостій частині наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Меламін

Огляд ринку «Меламін» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку меламіну, тенденції та прогноз.
Меламін, хімічна формула C3H6N6.

Об’єктом дослідження є меламін, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.; оцінка 2020 року (на основі даних за 8 міс.), прогноз – 2021-2027 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Колумбія, Чилі, Еквадор, Перу, Тринідад і Тобаго;
– Західна Європа: Австрія, Данія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Ірландія;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Чехія, Хорватія, Литва;
– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Пакистан, Бангладеш, В’єтнам;
– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
– Близький Схід: Туреччина, Саудівська Аравія, Катар, Іран, ОАЕ;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 350 сторінок, в тому числі 130 малюнків та 248 таблиць.
У першій частині звіту подані загальна характеристика та властивості меламіну, способи отримання меламіну, області застосування та структура споживання меламіну.
У другій частині звіту дана характеристика світового ринку меламіну (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях, тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку меламіну. Ціни на меламін, меламінові смоли, карбамідоформальдегідні смоли. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники меламіну на світовий та регіональні ринки.
Третя частина звіту присвячена виробництву та споживанню меламіну на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників меламіну (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика меламіну, інвестиційні проекти та ін.), Статистичні дані про обсяги виробництва меламіну, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Представлені розрахункові дані про споживання меламіну в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Р. Молдова, Грузії.
Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту меламіну, географії його поставок, аналіз експортно-імпортних цін (2015-2020 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.
У четвертій частині подано коротку інформацію про ринок меламіну, прогноз ринку, висновки.
У п’ятій частині наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Фосфати харчові

Огляд «Фосфати харчові» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку харчових фосфатів.
Об’єктом дослідження є фосфати харчові:
– фосфати натрію;
– фосфати калію;
– фосфати кальцію;
– інші фосфати (триаммонію, тринатрію, інші);
– поліфосфати (триполіфосфат, інші).

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ , Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін . країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;
– Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Ірландія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швеція, Швейцарія;
– Центральна і Східна Європа: Угорщина, Польща, Румунія, Словенія, Чехія, Латвія, Литва;
– Азія: Китай, Індія, Японія, Таїланд, Сінгапур;
– Близький Схід: Ізраїль, Саудівська Аравія, Туреччина;
– Африка: Алжир, Єгипет, Марокко, Нігерія, Південно-Африканська Республіка (ПАР);
– Океанія: Австралія;
– Євразія: Російська Федерація.

Звіт складається з 4 частин, містить 474 сторінки, в тому числі 99 малюнків, 280 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості харчових фосфатів, їх класифікація, сфери застосування, нормативні документи.
У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку харчових фосфатів (в цілому по світу та за регіонами: динаміка виробництва та споживання, структура споживання та тенденції ринку).
Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку харчових фосфатів, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники харчових фосфатів на світовий та регіональні ринки. Тенденція світових цін на харчові фосфати.
Третій розділ звіту присвячений виробництву та споживанню харчових фосфатів на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників харчових фосфатів (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією, (основна і супутня), якісна характеристика харчових фосфатів, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва харчових фосфатів, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 3.10. (Євразія) включає статистичні дані про випуск харчових фосфатів в Російській Федерації та Казахстані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.
Представлені розрахункові дані щодо споживання харчових фосфатів в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Р. Молдова, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.
Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту харчових фосфатів, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на харчові фосфати в країнах Євразії (2015-2019 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2017, 2018 і 2019 роки.
У четвертому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Молочна кислота

Молочна кислота, хімічна формула CH3CH(OH)COOH. Огляд «Молочна кислота» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку молочної кислоти.Об’єктом дослідження є молочна кислота, її виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ) та ін.), Статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр., оцінка 2020 р., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Бразилія, Колумбія, Перу, Мексика;
– Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швейцарія;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Чехія;
– Азія: Китай, Тайвань, Таїланд, Індія, Японія;
– Близький Схід: Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Туреччина;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Марокко;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 459 сторінок, в тому числі 63 малюнки, 170 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості молочної кислоти, її класифікація, технічні вимоги, області застосування, способи виробництва, сировину для отримання молочної кислоти. Також описані технології та інновації у виробництві молочної кислоти.
У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку молочної кислоти (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами).
Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку молочної кислоти, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники молочної кислоти на світовий та регіональні ринки, ціни на молочну кислоту.
Третій розділ звіту присвячений виробництву та споживанню молочної кислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.7 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників молочної кислоти (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією, (основна і супутня), якісна характеристика молочної кислоти, інвестиційні проекти та ін.), оціночні дані про обсяги виробництва молочної кислоти, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 3.8. (Євразія) включає статистичні дані про випуск молочної кислоти в Російській Федерації. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.
Представлені розрахункові дані про споживання молочної кислоти в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Р. Молдова, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.
Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту молочної кислоти, географії її поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на молочну кислоту в країнах Євразії (2015-2020 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2017, 2018, 2019 і 2020 рр.
У четвертому розділі дана коротка інформація про ринок молочної кислоти, прогноз ринку, висновки та рекомендації.
У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com