Нітрат кальцію рідкий

Нітрат кальцію рідкий (хімічна формула Са(NО3)2).

Огляд ринку «Нітрат кальцію рідкий» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз ринку нітрату кальцію рідкого в Російській Федерації та Україні, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є нітрат кальцію рідкий, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), статистик зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Звіт складається з 6 частин, містить 108 сторінок, в тому числі 10 малюнків, 79 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості нітрату кальцію рідкого, способи отримання та області застосування нітрату кальцію рідкого.

У другому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого. Наведяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію, в тому числі в рідкій формі.

У третьому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого (за регіонами):

Північна Америка: США;

Азія: Китай, Індія;

Австралія та Океанія: Австралія;

Близький Схід: Туреччина, Іран;

Африка: ПАР;

Європа: Норвегія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Італія;

Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію рідкого.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії. Розділ включає статистичні дані про випуск нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ, Україні та Узбекистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.

Представлені розрахункові дані про споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Узбекистані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту нітрату кальцію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на нітрат кальцію в країнах Євразії (2019-2020 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр. Наведено прогноз виробництва та споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ та Україні до 2025 р.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок нітрату кальцію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Цирконій/діоксид цирконію

Цирконій/діоксид цирконію (хімічна формула: циркон ZrSiO4, діоксид цирконію ZrO2).

Огляд ринку «Цирконій/діоксид цирконію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку цирконію/діоксиду цирконію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є циркон та діоксид цирконію, їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016-2020 рр.; оцінка 2021 року (на основі даних за 6 міс.), прогноз – 2022-2027 рр.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;

– Західна Європа: Німеччина, Франція, Бельгія, Великобританія, Нідерланди, Іспанія, Італія, Швеція;

– Центральна та Східна Європа: Польща, Угорщина;

– Азія: Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Р. Корея, Японія, В’єтнам, Шрі-Ланка;

– Австралія та Океанія: Австралія;

– Близький Схід: ОАЕ, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Мадагаскар, Мозамбік, Сенегал, Кенія, Нігерія, Танзанія, Сьєрра-Ліоне;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 6 частин, містить 380 сторінок, в тому числі 61 малюнок, 213 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості циркону та діоксиду цирконію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку циркону. Світові запаси та виробництво циркону за країнами та регіонами світу в 2016-2020 рр. Попит та пропозиції на ринку циркону.

Описано способи отримання синтетичного діоксиду цирконію, (плавлений, хімічний), природного діоксиду цирконію (бадделеїтовий концентрат) та цирконію (металевий цирконій).

Детально описані області застосування циркону, діоксиду цирконію, металевого цирконію.

У третьому розділі звіту дана характеристика світового ринку діоксиду цирконію (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку діоксиду цирконію. Ціни на діоксид цирконію найбільших країн постачальників. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники діоксиду цирконію на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню діоксиду цирконію на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників циркону, діоксиду цирконію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика діоксиду цирконію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва діоксиду цирконію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.

Розділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск циркону, діоксиду цирконію (природного та синтетичного) в Російській Федерації, Україні, Казахстані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання циркону та діоксиду цирконію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані.

Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту циркону, діоксиду цирконію, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на циркон та діоксид цирконію в країнах Євразії (2016-2020 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок циркону, діоксиду цирконію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

або в огляді «Кізельгурові фільтри»   (2020  р.)  452с., 182 рис.,  330 табл.
Фторид алюмінію

Огляд ринку «Фторид алюмінію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку фториду алюмінію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є фторид алюмінію, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро / інститутів статистики за краєнами / регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа / ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016-2020 рр .; оцінка 2021 року (на основі даних за 6 міс.), прогноз – 2022-2028 рр.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Венесуела;

– Західна Європа: Німеччина, Італія, Норвегія, Іспанія, Франція, Швеція, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Греція;

– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Литва, Чорногорія;

– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Індонезія, Малайзія;

– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;

– Близький Схід: ОАЕ, Саудівська Аравія, Йорданія, Бахрейн, Катар, Оман, Іран, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Туніс, Мозамбік, Гана, Камерун;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан.

Звіт складається з 6 частин, містить 209 сторінок, в тому числі 72 малюнки, 183 таблиці.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості фториду алюмінію, способи отримання фториду алюмінію, області застосування та структура споживання фториду алюмінію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку фториду алюмінію. Потужності та виробництво фториду алюмінію за країнами та регіонами світу в 2016-2020 рр. Наведено найбільші компанії – виробники фториду алюмінію та його виробництво в 2018-2019 рр. Прогноз ринку фториду алюмінію на 2021 р.

У третьому розділі звіту дана характеристика світового ринку фториду алюмінію (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2028 р). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку фториду алюмінію. Ціни на фторид алюмінію найбільших країн постачальників. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники фториду алюмінію на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню фториду алюмінію на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників фториду алюмінію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика фториду алюмінію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва фториду алюмінію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.

Також наведені реквізити найбільших споживачів.

Розділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск фториду алюмінію в Російській Федерації, Р. Білорусь, Таджикистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання фториду алюмінію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту фториду алюмінію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на фторид алюмінію в країнах Євразії (2016-2020 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів, компаній-постачальників за період 2019 та 2020 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок фториду алюмінію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Лимонна кислота

Огляд «Лимонна кислота» включає дослідження, метою яких є аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку лимонної кислоти.

Об’єктом дослідження є лимонна кислота, її виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро / інститутів статистики за країнами / регіонами, наприклад: Росстат (РФ) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2020 рр., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Колумбія, Мексика;

– Західна Європа: Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швейцарія;

– Центральна і Східна Європа: Польща, Угорщина, Чехія;

– Азія: Китай, Таїланд, Індія, Індонезія, Японія;

– Близький Схід: Ізраїль, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 620 сторінок, в тому числі 67 малюнків, 161 таблицю.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості лимонної кислоти, її класифікація, технічні вимоги, області застосування, знаходження в природі, сировина для отримання лимонної кислоти. Також описані способи виробництва, технології та економічні аспекти різних процесів ферментації лимонної кислоти.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку лимонної кислоти (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами).

Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку лимонної кислоти, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони / країни імпортери та постачальники лимонної кислоти на світовий та регіональні ринки, ціни на лимонну кислоту.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню лимонної кислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 3.1-3.7 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників лимонної кислоти (реквізити, досьє, потужності, що випускається компанією, (основна та супутня), якісна характеристика лимонної кислоти, інвестиційні проекти та ін.), Оціночні дані про обсяги виробництва лимонної кислоти, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.

Розділ 3.8. (Євразія) включає статистичні дані про випуск лимонної кислоти в Російській Федерації та Р. Білорусь. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.

Представлені розрахункові дані про споживання лимонної кислоти в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Р. Молдова, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.

Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту лимонної кислоти, географії її поставок, аналіз експортно-імпортних цін (2015-2020 рр.).

У четвертому розділі дана коротка інформація про ринок лимонної кислоти, прогноз ринку, висновки, рекомендації.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

 

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com