Нітрат кальцію рідкий

Нітрат кальцію рідкий (хімічна формула Са(NО3)2).

Огляд ринку «Нітрат кальцію рідкий» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз ринку нітрату кальцію рідкого в Російській Федерації та Україні, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є нітрат кальцію рідкий, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), статистик зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Звіт складається з 6 частин, містить 108 сторінок, в тому числі 10 малюнків, 79 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості нітрату кальцію рідкого, способи отримання та області застосування нітрату кальцію рідкого.

У другому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого. Наведяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію, в тому числі в рідкій формі.

У третьому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого (за регіонами):

Північна Америка: США;

Азія: Китай, Індія;

Австралія та Океанія: Австралія;

Близький Схід: Туреччина, Іран;

Африка: ПАР;

Європа: Норвегія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Італія;

Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію рідкого.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії. Розділ включає статистичні дані про випуск нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ, Україні та Узбекистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.

Представлені розрахункові дані про споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Узбекистані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту нітрату кальцію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на нітрат кальцію в країнах Євразії (2019-2020 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр. Наведено прогноз виробництва та споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ та Україні до 2025 р.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок нітрату кальцію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Цирконій/діоксид цирконію

Цирконій/діоксид цирконію (хімічна формула: циркон ZrSiO4, діоксид цирконію ZrO2).

Огляд ринку «Цирконій/діоксид цирконію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку цирконію/діоксиду цирконію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є циркон та діоксид цирконію, їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016-2020 рр.; оцінка 2021 року (на основі даних за 6 міс.), прогноз – 2022-2027 рр.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;

– Західна Європа: Німеччина, Франція, Бельгія, Великобританія, Нідерланди, Іспанія, Італія, Швеція;

– Центральна та Східна Європа: Польща, Угорщина;

– Азія: Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Р. Корея, Японія, В’єтнам, Шрі-Ланка;

– Австралія та Океанія: Австралія;

– Близький Схід: ОАЕ, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Мадагаскар, Мозамбік, Сенегал, Кенія, Нігерія, Танзанія, Сьєрра-Ліоне;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 6 частин, містить 380 сторінок, в тому числі 61 малюнок, 213 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості циркону та діоксиду цирконію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку циркону. Світові запаси та виробництво циркону за країнами та регіонами світу в 2016-2020 рр. Попит та пропозиції на ринку циркону.

Описано способи отримання синтетичного діоксиду цирконію, (плавлений, хімічний), природного діоксиду цирконію (бадделеїтовий концентрат) та цирконію (металевий цирконій).

Детально описані області застосування циркону, діоксиду цирконію, металевого цирконію.

У третьому розділі звіту дана характеристика світового ринку діоксиду цирконію (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку діоксиду цирконію. Ціни на діоксид цирконію найбільших країн постачальників. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники діоксиду цирконію на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню діоксиду цирконію на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників циркону, діоксиду цирконію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика діоксиду цирконію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва діоксиду цирконію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.

Розділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск циркону, діоксиду цирконію (природного та синтетичного) в Російській Федерації, Україні, Казахстані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання циркону та діоксиду цирконію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані.

Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту циркону, діоксиду цирконію, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на циркон та діоксид цирконію в країнах Євразії (2016-2020 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок циркону, діоксиду цирконію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

або в огляді «Кізельгурові фільтри»   (2020  р.)  452с., 182 рис.,  330 табл.
Фторид алюмінію

Огляд ринку «Фторид алюмінію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку фториду алюмінію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є фторид алюмінію, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро / інститутів статистики за краєнами / регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа / ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016-2020 рр .; оцінка 2021 року (на основі даних за 6 міс.), прогноз – 2022-2028 рр.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Венесуела;

– Західна Європа: Німеччина, Італія, Норвегія, Іспанія, Франція, Швеція, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Греція;

– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Словенія, Словаччина, Литва, Чорногорія;

– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Індонезія, Малайзія;

– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;

– Близький Схід: ОАЕ, Саудівська Аравія, Йорданія, Бахрейн, Катар, Оман, Іран, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Туніс, Мозамбік, Гана, Камерун;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан.

Звіт складається з 6 частин, містить 209 сторінок, в тому числі 72 малюнки, 183 таблиці.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості фториду алюмінію, способи отримання фториду алюмінію, області застосування та структура споживання фториду алюмінію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку фториду алюмінію. Потужності та виробництво фториду алюмінію за країнами та регіонами світу в 2016-2020 рр. Наведено найбільші компанії – виробники фториду алюмінію та його виробництво в 2018-2019 рр. Прогноз ринку фториду алюмінію на 2021 р.

У третьому розділі звіту дана характеристика світового ринку фториду алюмінію (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2028 р). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку фториду алюмінію. Ціни на фторид алюмінію найбільших країн постачальників. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники фториду алюмінію на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню фториду алюмінію на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників фториду алюмінію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика фториду алюмінію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва фториду алюмінію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.

Також наведені реквізити найбільших споживачів.

Розділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск фториду алюмінію в Російській Федерації, Р. Білорусь, Таджикистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання фториду алюмінію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту фториду алюмінію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на фторид алюмінію в країнах Євразії (2016-2020 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів, компаній-постачальників за період 2019 та 2020 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок фториду алюмінію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Лимонна кислота

Огляд «Лимонна кислота» включає дослідження, метою яких є аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку лимонної кислоти.

Об’єктом дослідження є лимонна кислота, її виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро / інститутів статистики за країнами / регіонами, наприклад: Росстат (РФ) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2020 рр., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Колумбія, Мексика;

– Західна Європа: Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швейцарія;

– Центральна і Східна Європа: Польща, Угорщина, Чехія;

– Азія: Китай, Таїланд, Індія, Індонезія, Японія;

– Близький Схід: Ізраїль, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 620 сторінок, в тому числі 67 малюнків, 161 таблицю.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості лимонної кислоти, її класифікація, технічні вимоги, області застосування, знаходження в природі, сировина для отримання лимонної кислоти. Також описані способи виробництва, технології та економічні аспекти різних процесів ферментації лимонної кислоти.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку лимонної кислоти (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами).

Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку лимонної кислоти, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони / країни імпортери та постачальники лимонної кислоти на світовий та регіональні ринки, ціни на лимонну кислоту.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню лимонної кислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 3.1-3.7 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників лимонної кислоти (реквізити, досьє, потужності, що випускається компанією, (основна та супутня), якісна характеристика лимонної кислоти, інвестиційні проекти та ін.), Оціночні дані про обсяги виробництва лимонної кислоти, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.

Розділ 3.8. (Євразія) включає статистичні дані про випуск лимонної кислоти в Російській Федерації та Р. Білорусь. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.

Представлені розрахункові дані про споживання лимонної кислоти в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Р. Молдова, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.

Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту лимонної кислоти, географії її поставок, аналіз експортно-імпортних цін (2015-2020 рр.).

У четвертому розділі дана коротка інформація про ринок лимонної кислоти, прогноз ринку, висновки, рекомендації.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

 

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Діоксид титану

Огляд ринку «Діоксид титану» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку діоксиду титану, тенденції та прогноз.
Діоксид титану, хімічна формула TiO2.

Об’єктом дослідження є діоксид титану, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія), National Chemical Industry Productive Forces Promotion Center Titanium Dioxide Branch (Китай) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https: // www .e-stat.go.jp / en / та ін. країн), інтернет-сайтів і річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.; оцінка 2020 року (на основі даних за 8 міс.), прогноз – 2021-2027 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Колумбія, Чилі, Еквадор, Перу, Домініканська Республіка, Коста-Ріка;
– Західна Європа: Австрія, Данія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Ірландія, Люксембург;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Чехія, Литва, Естонія;
– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Пакистан, Бангладеш, В’єтнам, Шрі-Ланка;
– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
– Близький Схід: Туреччина, Саудівська Аравія, Катар, Іран, Ірак, ОАЕ, Йорданія, Оман;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Алжир, Кенія, Нігерія, Туніс, Марокко;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан, Р. Молдова, Азербайджан, Грузія, Киргизстан, Вірменія, Таджикистан, Туркменістан.

Звіт складається з 6 частин, містить 425 сторінок, в тому числі 76 малюнків, 281 таблицю.

У першій частині звіту подані загальна характеристика та властивості діоксиду титану, способи отримання діоксиду титану, області застосування та структура споживання діоксиду титану.
У другій частині звіту дана характеристика світового ринку титановмісних мінералів (ільменіту, рутилу). Виробництво титанової сировини за країнами світу в 2017-2019 рр. Наведені великі виробники титановмісних мінералів.
У третій частині звіту дана характеристика світового ринку діоксиду титану (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку діоксиду титану. Ціни на діоксид титану та альтернативні продукти (оксид цинку та литопон). Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери, постачальники діоксиду титану на світовий та регіональні ринки.
Четверта частина звіту присвячена виробництву та споживанню діоксиду титану на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників діоксиду титану (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика діоксиду титану, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва діоксиду титану, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск діоксиду титану та нанодіоксиду титану в Російській Федерації та Україні. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання діоксиду титану в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Р. Молдова, Грузії.
Розділ включає також інформацію про обсяги експорту та імпорту діоксиду титану, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на діоксид титану в країнах Євразії (2015-2020 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.
У п’ятій частині подано коротку інформацію про ринок діоксиду титану, прогноз ринку, висновки.
У шостій частині наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Меламін

Огляд ринку «Меламін» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку меламіну, тенденції та прогноз.
Меламін, хімічна формула C3H6N6.

Об’єктом дослідження є меламін, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.; оцінка 2020 року (на основі даних за 8 міс.), прогноз – 2021-2027 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Колумбія, Чилі, Еквадор, Перу, Тринідад і Тобаго;
– Західна Європа: Австрія, Данія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Ірландія;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Чехія, Хорватія, Литва;
– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Пакистан, Бангладеш, В’єтнам;
– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
– Близький Схід: Туреччина, Саудівська Аравія, Катар, Іран, ОАЕ;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 350 сторінок, в тому числі 130 малюнків та 248 таблиць.
У першій частині звіту подані загальна характеристика та властивості меламіну, способи отримання меламіну, області застосування та структура споживання меламіну.
У другій частині звіту дана характеристика світового ринку меламіну (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях, тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку меламіну. Ціни на меламін, меламінові смоли, карбамідоформальдегідні смоли. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники меламіну на світовий та регіональні ринки.
Третя частина звіту присвячена виробництву та споживанню меламіну на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників меламіну (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика меламіну, інвестиційні проекти та ін.), Статистичні дані про обсяги виробництва меламіну, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Представлені розрахункові дані про споживання меламіну в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Р. Молдова, Грузії.
Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту меламіну, географії його поставок, аналіз експортно-імпортних цін (2015-2020 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.
У четвертій частині подано коротку інформацію про ринок меламіну, прогноз ринку, висновки.
У п’ятій частині наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Фосфати харчові

Огляд «Фосфати харчові» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку харчових фосфатів.
Об’єктом дослідження є фосфати харчові:
– фосфати натрію;
– фосфати калію;
– фосфати кальцію;
– інші фосфати (триаммонію, тринатрію, інші);
– поліфосфати (триполіфосфат, інші).

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ , Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін . країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;
– Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Ірландія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швеція, Швейцарія;
– Центральна і Східна Європа: Угорщина, Польща, Румунія, Словенія, Чехія, Латвія, Литва;
– Азія: Китай, Індія, Японія, Таїланд, Сінгапур;
– Близький Схід: Ізраїль, Саудівська Аравія, Туреччина;
– Африка: Алжир, Єгипет, Марокко, Нігерія, Південно-Африканська Республіка (ПАР);
– Океанія: Австралія;
– Євразія: Російська Федерація.

Звіт складається з 4 частин, містить 474 сторінки, в тому числі 99 малюнків, 280 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості харчових фосфатів, їх класифікація, сфери застосування, нормативні документи.
У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку харчових фосфатів (в цілому по світу та за регіонами: динаміка виробництва та споживання, структура споживання та тенденції ринку).
Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку харчових фосфатів, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники харчових фосфатів на світовий та регіональні ринки. Тенденція світових цін на харчові фосфати.
Третій розділ звіту присвячений виробництву та споживанню харчових фосфатів на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників харчових фосфатів (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією, (основна і супутня), якісна характеристика харчових фосфатів, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва харчових фосфатів, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 3.10. (Євразія) включає статистичні дані про випуск харчових фосфатів в Російській Федерації та Казахстані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.
Представлені розрахункові дані щодо споживання харчових фосфатів в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Р. Молдова, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.
Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту харчових фосфатів, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на харчові фосфати в країнах Євразії (2015-2019 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2017, 2018 і 2019 роки.
У четвертому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Молочна кислота

Молочна кислота, хімічна формула CH3CH(OH)COOH. Огляд «Молочна кислота» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку молочної кислоти.Об’єктом дослідження є молочна кислота, її виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ) та ін.), Статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/) та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр., оцінка 2020 р., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Бразилія, Колумбія, Перу, Мексика;
– Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Швейцарія;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Чехія;
– Азія: Китай, Тайвань, Таїланд, Індія, Японія;
– Близький Схід: Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Туреччина;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Марокко;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 459 сторінок, в тому числі 63 малюнки, 170 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості молочної кислоти, її класифікація, технічні вимоги, області застосування, способи виробництва, сировину для отримання молочної кислоти. Також описані технології та інновації у виробництві молочної кислоти.
У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку молочної кислоти (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами).
Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку молочної кислоти, світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники молочної кислоти на світовий та регіональні ринки, ціни на молочну кислоту.
Третій розділ звіту присвячений виробництву та споживанню молочної кислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.7 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників молочної кислоти (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією, (основна і супутня), якісна характеристика молочної кислоти, інвестиційні проекти та ін.), оціночні дані про обсяги виробництва молочної кислоти, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Підрозділ 3.8. (Євразія) включає статистичні дані про випуск молочної кислоти в Російській Федерації. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.
Представлені розрахункові дані про споживання молочної кислоти в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Р. Молдова, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані.
Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту молочної кислоти, географії її поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на молочну кислоту в країнах Євразії (2015-2020 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2017, 2018, 2019 і 2020 рр.
У четвертому розділі дана коротка інформація про ринок молочної кислоти, прогноз ринку, висновки та рекомендації.
У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Карбонат кальцію (хімічно осаджений)

Огляд ринку «Карбонат кальцію (хімічно осаджений)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку карбонату кальцію, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є карбонат кальцію, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр. (2020 р. – оцінка).
Прогноз ринку карбонату кальцію на 2021-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони/країни:

– Північна Америка (США, Канада);
– Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
– Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
– Центральна та Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
– Євразія (Азербайджан, Вірменія, Р. Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
– Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
-Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
– Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія, Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
– Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

В огляді 214 стор., 38 малюнків, 101 таблиця.

Огляд ринку «Карбонат кальцію (хімічно осаджений)» підготовлений в середині 2020 р. Паралельно з ним були підготовлені огляди ринку «Мікромармур (мікрокальцит)» та «Карбонат кальцію (натуральний)».
У першій частині огляду «Карбонат кальцію (хімічно осаджений)» розглянуто загальні відомості про ринок карбонату кальцію, ідентифікація продукту, класифікація, властивості. Способи виробництва цільового продукту та як сопродукта інших виробництв (технологічний крейда). Запаси калійної сировини, мінерали. Способи промислового виробництва карбонату кальцію. Технологічні процеси/обладнання. Завод/лінія під ключ. Інжинірингові компанії. Патенти. Основна сировина для отримання карбонату кальцію.
У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники, потужності, інвестиційні проекти. Корпоративна структура потужностей. Сателітні заводи. Динаміка та географічна структура виробництва і споживання осадженого карбонату кальцію. Основні області застосування (паперова промисловість, виробництво ЛФМ, полімерів та ін.). Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 рр. (в регіональному і сегментному розрізі). Ситуація в споживаючих галузях. Перспективні напрямки використання. Товари субститути (каолін, тальк, діоксид кремнію та інші). Фактори, що впливають на вибір карбонату кальцію чи іншого продукту. Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту-імпорту хімічно осадженого карбонату кальцію. Основні торгові потоки. Ціни на сировину та карбонат кальцію.
У третій частині ринок карбонату кальцію розглядається в розрізі регіонів та країн:
Виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти.
Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва.
Споживання: динаміка, регіональна та сегментна структура споживання.
Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту та імпорту осадженого карбонату кальцію (зовнішня торгівля РФ та України приведена в розрізі компаній-постачальників та компаній-покупців). Торговий баланс регіонів/країн.
Постачальники карбонату кальцію (хімічно осадженого), торгові компанії та представництва (реквізити, ціни).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Ізопропіловий спирт (ізопропанол, IПС)

Огляд ринку «Ізопропіловий спирт (ізопропанол, IПС)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку ІПС, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є ізопропіловий спирт, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2014-2019 рр.
Прогноз ринку ІПС на 2020-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони/країни:
– Північна Америка (США, Канада);
– Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
– Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
– Центральна та Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
– Євразія (Азербайджан, Вірменія, Р. Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна)
– Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
– Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
– Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
– Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

В огляді 670 стор., 106 малюнків, 281 таблиця.

В огляді ринку «Ізопропіловий спирт» представлена інформація про світовий та регіональний ринки ізопропанола та продукції його подальших переділів.
У першій частині огляду розглянуті загальні відомості про ізопропіловий спирт: ідентифікація, класифікація, властивості. Способи промислового виробництва, переваги. Основна сировина для отримання ІПС. Області застосування ІПС: (хімічна промисловість (синтез), виробництво полімерів, як субститут етанолу (зокрема як антисептик), автохімія, обробка металів (МОР), в газовій хроматографії, в поліграфії, в виробництві ЛФМ, в меблевій та деревообробній промисловості та ін., також у виробництві дизельного палива, в харчовій промисловості, косметиці і парфумерії, побутовій хімії). Продукція подальших переділів (ацетон, пероксид водню, МЕК, ізопропілацетат, ізопропіламін, ізопропілнітрат та ін.). Торгові марки ІПС.
У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники, потужності, динаміка та географічна структура виробництва та споживання ІПС, сегментна структура споживання. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 рр. (в регіональному та сегментному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту-імпорту ІПС. Ціни на сировину та ІПС.
У третій частині ринок ІПС розглядається в розрізі регіонів та країн:
Виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти.
Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва.
Споживання: динаміка, регіональна і сегментна структури споживання. Основні споживачі. Ситуація в споживаючих галузях.
Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту-імпорту ІПС. (Зовнішня торгівля РФ та України приведена в розрізі компаній-постачальників та компаній-покупців). Торговий баланс регіонів/країн.
Постачальники ІПС, торгові компанії та представництва (реквізити, ціни).

Робота 2019 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com