Добрива, що містять мікроелементи у хелатній формі

Огляд ринку «Добрива, що містять мікроелементи у хелатній формі» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку добрив, що містять мікроелементи у хелатній формі, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є добрива в хелатній формі, їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики країнами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), та інших., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів), а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2019–2020 рр.; оцінка 2021 р. (на основі даних за 1 кв.).

Географія дослідження:

Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 448 сторінок, зокрема 50 малюнків, 177 таблиць.

У першому розділі звіту дано загальну характеристику мікроелементів для добрив. Вплив мікроелементів (бор, молібден, марганець, хлор, мідь, цинк, натрій, кремній, титан, кобальт) на рослини. Форми мікроелементів.

У другому розділі звіту дано характеристику сільськогосподарських хелатів. Типи хелатують агентів. Застосування хелатних добрив залежно від pH ґрунту.

У третьому розділі звіту дано коротка характеристика світового ринку мікродобрив у хелатної формі.

Четвертий розділ присвячений регіональному ринку мікродобрив у хелатній формі

У розділі 4,1 наводяться ключові гравці на ринку мікродобрив у хелатній формі у країнах Європи. У розділі наводиться інформація про виробників (реквізити, досьє, марочний асортимент продукції, що випускається компанією, якісна характеристика, інвестиційні проекти та ін.),

Розділ 4.2. (Євразія) включає дані про випуск мікродобрив у хелатній формі в Російській Федерації та Україні. Реквізити та досьє компаній продуцентів, марочний асортимент та якісні показники продукції, що випускається.

Подано розрахункові дані про споживання мікродобрив у хелатній формі в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстан, Узбекистан.

Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту мікродобрив у хелатній формі, географію його постачання кожної з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на (2019-2021 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні наведено інформацію імпортно-експортних поставок у розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2019 та 2021 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок мікродобрив у хелатній формах, прогноз ринку та висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Добрива з уповільненим вивільненням поживних речовин

Огляд ринку «Добрива з уповільненим вивільненням поживних речовин» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку добрив з уповільненим вивільненням поживних речовин, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є добрива з уповільненим вивільненням поживних речовин, їх виробництво та споживання.

У цій роботі розглянуті всі добрива азотні та NPK, що включають до складу «повільний азот» у формі синтетичних органічних конденсатних сполук.

Основна концепція добрив з повільним (як і з контрольованим) вивільненням полягає в тому, що вони вивільняють поживні речовини з більш поступовою швидкістю, що дозволяє максимально засвоювати та використовувати поживні речовини, мінімізуючи втрати через вилуговування, випаровування або надмірне зростання дерну.

Метиленмочевинні продукти є найпопулярнішими добривами з повільним вивільненням, становлячи 63% від загальної кількості синтетично вироблених матеріалів.

Добрива з повільним вивільненням – продукти без покриття, які покладаються на вроджені фізичні характеристики, такі як низька розчинність, для їхнього повільного вивільнення. Вироби з покриттям в основному складаються з джерел N із швидким вивільненням, оточених бар’єром, який перешкоджає швидкому виділенню N у навколишнє середовище.

Добрива з повільним вивільненням мають дуже хороший механізм виділення поживних речовин, уповільнений низькою поетапною розчинністю ланцюжків органічних сполук. Добрива з повільним вивільненням – це добрива з повільним вивільненням «азота», як  в азотних добривах, так  і у NPK, які включають азот у повільній  формі. Капсульовані добрива з контрольованим вивільненням за рахунок фізичних бар’єрів можуть «контролювати» випуск всього комплексу поживних речовин (N, P і K, а також мікроелементів). Вони представляють відносно невеликий сегмент усієї галузі виробництва добрив (3-4 відсотки), але їх використання зростає швидше, ніж розчинні матеріали, що швидко випускаються. Це пов’язано, перш за все, з тим, що вони зменшують загальний вплив азотних добрив на навколишнє середовище, як це передбачено BMP. Спеціального реєстраційного номера (CAS Number) та інших ідентифікаційних кодів (PRODCOM Code EUROSTAT, PubChem, Номер EINECS та ін.) для повільних добрив немає, водночас вони ідентифікуються за джерелами «повільного азоту», вони залучаються до торгівлі за тими самими кодами ТН ЗЕД, як і традиційні азотні добрива (карбамід) і NPK. Хімічна формула та властивості карбаміду, що виділяється з «повільного» добрива при «руйнуванні» органічної сполуки та звичайного карбаміду однакові, за винятком того, що карбамід у повільному добриві входив до складу повільного розчинного конденсатного з’єднання.

В огляді «Добрива з повільним вивільненням»   (2019/2020 р.)  452с., 300 мал.,  620 табл.

У першій частині огляду «Добрива з повільним  вивільненням (SRN) поживних речовин» розглянуто загальні відомості про джерела повільного азоту: ідентифікація продуктів, класифікація, властивості, механізм вивільнення  поживніх речовин.  Виробники.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники органо-мінеральних добрив  з  повільним  вивільненням поживних речовин, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва SRN добрив(у розрізі джерел «повільного азоту». Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки. (у  регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту добрив з повільним вивільненням поживних речовин. Ціни.

У третій частині ринок добрив з повільним  вивільненням поживних речовин розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у  розрізі  країн): географічна структура експорту та імпорту (зовнішня торгівля РФ і України наведено у розрізі підприємств –постачальників і підприємств покупців). Торговий баланс регіону

Період 2015-2019 рр, прогноз 2020-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

 Також див.  огляди:

 • «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази»
 • «Добрива з контрольованим вивільненням»Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива)

Огляд ринку «Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку добрив з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива), тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є добрива з з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива), їх виробництво та споживання.

Добрива з контрольованим вивільненням (CRF) є гранули добрива, впроваджені в молекули-носії, зазвичай відомі як ексципієнти, для контролю вивільнення поживних речовин, тим самим покращуючи надходження поживних речовин у сільськогосподарські культури та мінімізуючи екологічні ризики.

У цьому сенсі використання CRF є передовим способом постачання поживних речовин сільськогосподарським культурам (порівняно з традиційними способами) завдяки поступовому розподілу поживних речовин, що підвищує ефективність використання добрив.

Залежно від матеріалу та товщини покриттів CRF дозволяють вивільняти поживні речовини протягом контрольованого періоду. Час вивільнення також залежить від допоміжних продуктів, які грають роль регулюванні розчинення поживних речовин. Використання добрив з контрольованим вивільненням усуває необхідність постійного внесення добрив та вищої ефективності, ніж у звичайних розчинних добрив.

Нерідко в ЗМІ терміни «добрива з контрольованим вивільненням» (CRF) і добрива з повільним вивільненням (SRF) використовуються як взаємозамінні, але добрива розрізняються механізмом вивільнення поживних речовин.

Капсула – фізичний бар’єр вивільненню. Термін CRF зазвичай застосовується до добрив, у яких фактори, що впливають на швидкість, характер та тривалість вивільнення, добре відомі та контролюються під час приготування CRF. Добрива з повільним вивільненням (SRF), з іншого боку, характеризуються вивільненням поживних речовин повільніше, ніж зазвичай, але швидкість, характер і тривалість вивільнення поживних речовин погано контролюються, на ці показники можуть сильно впливати умови обробки, такі як зберігання, транспортування та розподіл у польових умовах, або умови ґрунту, такі як вміст вологи, змочування та сушіння, відтавання та заморожування та біологічна активність.

Добрива з повільним вивільненням – це органо-мінеральні добрива з «повільним» азотом, тобто із азотом, пов’язаним органічною речовиною у важкорозчинні форми. Таким чином, у той час як у добривах з повільним вивільненням (SRF) характер виділення поживних речовин повністю залежить від грунту та кліматичних умов, і його неможливо передбачити (або тільки дуже приблизно), то добрив з контрольованим вивільненням (CRF) модель вивільнення, кількість і час може бути передбачений у певних межах.

Карбамід із сірчаним покриттям (SCU) відносимо до добрив з контрольованим вивільненням, хоча в ряді випадків, коли покриття нанесено нерівномірно і з дефектами, час вивільнення непередбачуваний. Так само важко передбачити час вивільнення у добривах, що включають довільну суміш капсульованих добрива і традиційних (NPK-туки або суміш капсульованого карбаміду і звичайного), в яких час вивільнення залежить від співвідношення компонентів. Ще не визначилися, до якої групи добрив відносити карбамід, покритий ним (NCU), що випускається в Індії. Залежно від якості покриття та кількості використаного масла німа добриво можна віднести і до добрив з повільним вивільненням (SRF) та до добрив з контрольованим вивільненням. У цій роботі розглянуті всі капсульні добрива: карбамід з сірчаним покриттям, карбамід з сірчано-полімерним покриттям, всі добрива з полімерним покриттям, а також карбамід, покритий ним, який розглянутий окремим рядком (відокремлено). Спеціального реєстраційного номера (CAS Number) та інших ідентифікаційних кодів (PRODCOM Code EUROSTAT, PubChem, Номер EINECS та ін.) для капсульних добрив немає, вони залучаються до торгівлі за тими самими кодами ТН ЗЕД, що й некапсульовані. Хімічна формула та властивості карбаміду однакові, за винятком фізичного бар’єру – капсули, що перешкоджає розчинності.

В огляді «Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин» (2019/2020 р.) 420с., 281 мал., 620 табл.

У першій частині огляду «Добрива з контрольованим вивільненням (CRF) поживних речовин» розглянуто загальні відомості про бар’єрний матеріал: ідентифікація продуктів, класифікація, властивості, механізм вивільнення  поживних речовин.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники мінеральних добрив  з  контрольованим вивільненням поживних речовин, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва CRF добрив. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки (у регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту добрив ї контрольованим вивільненням поживних речовин. Ціни.

У третій частині ринок добрив з контрольованим вивільненням поживних речовин розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у  розрізі  країн): географічна структура експорту та імпорту (зовнішня торгівля РФ та України наведено у розрізі підприємств –постачальників та підприємств покупців). Торговий баланс регіону.

Період 2015-2019 рр, прогноз 2020-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

 Також див.  огляди:

 • Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази
 • «Добрива з повільним вивільненням»Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази

Огляд ринку «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку добрив з інгібіторами нітрифікації та уреази, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази, їх виробництво та споживання.

Вчені оцінюють втрати азоту із внесених у ґрунт добрив до 70%. При цьому втрати азоту безпосередньо залежать від темпів нітрифікації, насамперед втрачається азот, що знаходиться в менш стабільній нітратній формі, що утворюється з нітритної, в яку переходить азот, що знаходиться в амонійній формі. Якщо азот не перетворюється на нітритну форму, він порівняно стабільний.

Нітрифікація залежить від температури, вологості ґрунту та інших факторів.

Найбільш нестабільний з погляду втрат азоту, як з’ясували німецькі вчені – карбамід.

Діючі речовини, що додаються для стабілізації азотних добрив (інгібітори), входять в різні біохімічні реакції і затримують перехід азоту в нестабільну форму.

Існує деяка плутанина щодо термінів стабілізаторів азоту, інгібіторів нітрифікації, інгібіторів уреази та стабілізованих добрив.

Терміни стабілізатори (фіксатори) азоту та інгібітори нітрифікації (уреази) використовуються як взаємозамінні. Згідно AAFPCO, стабілізовані добрива – це тільки ті, до яких додано стабілізатор азоту (інгібітор нітрифікації та інгібітор уреази). Інгібітори – речовини, що збільшують час, протягом якого азотний компонент добрива залишається у ґрунті в амідній формі (сечовині) або в амонійній формі. Хоча інгібітори нітрифікації та уреази визнані стабілізаторами азоту (AAPFCO), добрива  з інгібіторами  нітрифікації в деяких публікаціях позначаються як «добрива з повільним вивільненням поживних речовин» і навіть як «добрива з контрольованим вивільненням». Це не правильно. Хоча всі ці види добрив затримують надходження добрива рослині – механізм вивільнення поживних речовин у них різний.

Стабілізовані добрива, добрива з фіксованим азотом – це добрива з інгібіторами уреази або інгібіторами нітрифікації або з обома інгібіторами разом.

Добрива з контрольованим вивільненням – це капсульовані сіркою добрива, добрива із сірчано-полімерною капсуляцією або з полімерною. Час вивільнення залежить від матеріалу капсули, температури ґрунту, вологості та ін.

Добрива з повільним вивільненням – це органо-мінеральні добрива з «повільним» азотом, тобто із азотом, пов’язаним органічною речовиною у важкорозчинні форми.

Добрива з контрольованим вивільненням   та   добрива з повільним вивільненням є предметом інших двох однойменних досліджень

Спеціального реєстраційного номера (CAS Number) та інших ідентифікаційних кодів (PRODCOM Code EUROSTAT, PubChem, Номер EINECS та ін.) для стабілізованих добрив немає, водночас вони ідентифікуються за стабілізаторами азоту, вони залучаються до торгівлі за тими самими кодами ТН ЗЕД, що і традиційні азотні добрива (карбамід. КАС, сульфат амонію) та NPK. Стабілізовані добрива є азотовмісними добривами, до складу яких входять хімічні сполуки, що тимчасово знижують (інгібують) процеси трансформації азоту в грунті.

Існує два класи інгібіторів:

 • інгібітори нітрифікації
 • інгібітори уреази.

Вони додаються до азотних добрив або у процесі виробництва (частіше наносяться поверхню гранули), або вводяться безпосередньо перед використанням (рідкі добрива, КАС).

Інгібітори нітрифікації та уреази надходять на ринок переважно під торговими марками.

 

Огляд ринку «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази» підготовлений у 2020 р., також у 2020 р. був підготовлений огляд ринку «Тіосульфат амонію (для використання як інгібітор нітрифікації та інгібітор уреази рідких азотних добрив, а також як джерело сірки».

В огляді «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази»  (2019/2020 рр.)  230с., 128 мал. 274 табл.

У першій частині огляду «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази» розглянуто загальні відомості про інгібітори нітрифікації та уреази: ідентифікація продуктів, класифікація, властивості, механізм дії інгібіторів. Наведені компанії продуценти (з реквізитами), торгові марки інгібіторів нітрифікації та уреази.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники мінеральних добрив із інгібіторами, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва та споживання стабілізованих добрив. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки. (У регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту стабілізованих добрив. Ціни на інгібітори та добрива.

У третій частині ринок добрив з інгібіторами розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у розрізі  країн): географічна структура експорту та імпорту (зовнішня торгівля РФ і України наведено у розрізі підприємств –постачальників і підприємств покупців). Торговий баланс регіону.

Період 2015-2019 рр., прогноз 2020-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка)
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

 Також див.  огляди:

 • «Добрива з контрольованим вивільненням»
 • «Добрива з повільним вивільненням»Тіосульфат амонію в якості інгібітора уреази

Огляд ринку «Тіосульфат амонію в якості інгібітора уреази» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку тіосульфату амонію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є тіосульфат амонію, його виробництво та споживання.

В огляді «Тіосульфат амонію»  (2020  р.) 380с., 185 мал.,  366 табл.

У першій частині огляду «Тіосульфат амонію» розглянуто загальні відомості про ТСА: ідентифікація продукту, класифікація, властивості. Застосування ТСА в якості інгібітора та джерела сірки.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники ТСА, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки. (у регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту ТСА. Ціни.

У третій частині ринок тіосульфату амонію розглядається в розрізі регіонів та країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у розрізі країн): географічна структура експорту та імпорту. Торговий баланс регіону.

Період 2015-2020 рр, прогноз 2021-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Р. Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Таджикистан, Туркменістан, РФ, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

 Також див.  огляди:

 • «Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази»
 • «Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин»
 • «Добрива з повільним вивільненням поживних речовин»
 • «Тіосульфат  натрію та калію»Поліоксиметилен – РОМ (поліформальдегід)

Огляд ринку «Поліоксиметилен (РОМ)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку поліоксиметилену, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є поліоксиметилен, його виробництво та споживання.

В огляді 234 с., 72 мал., 223 табл., 19 додатків на 165 с.,

У першій частині огляду «Поліоксиметилен (РОМ)» розглянуті загальні відомості про полімер, отриманий полімеризацією формальдегіду – гомополімеру (H-POM), і про сополімери POM (C-POM). Їх класифікація, торгові марки. Сировина для їх випуску та інформація про промислові методи виробництва. Патенти. Інжинірингові компанії. Області застосування полімеру.

У другій частині розглянуто світовий ринок: ключові гравці ринку РОМ, потужності, інвестиційні проекти. Корпоративна структура потужностей. Динаміка та географічна структура виробництва та споживання РОМ. Структура споживання РОМ (світ та по регіонах). Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2022-2028 роки. (У регіональному та сегментному розрізі). Ситуація у споживаючих галузях. Перспективні напрямки використання. Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту РОМ. Основні торгові потоки. Ціни на сировину (формальдегід) та РОМ.

У третій частині ринок РОМ розглядається в розрізі регіонів та країн: Виробники: досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна та сегментна структура споживання. Зовнішня торгівля (у межах країн): географічна структура експорту та імпорту РОМ. Торговий баланс регіонів/країн. Постачальники РОМ, торгові компанії та представництва (реквізити, ціни). Висновки та рекомендації.

Наведено перелік споживачів РОМ.

Період 2016-2021 рр. (2022 р. – оцінка), прогноз – 2022-2028 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія, Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 2022 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Пірогенний кремнезем (діоксид кремнію), Fumed Silica, Colloidal Silicon Dioxide

Огляд ринку «Пірогенний кремнезем (діоксид кремнію)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку пірогенного кремнезему, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є пірогенний кремнезем (діоксид кремнію), його виробництво та споживання.

Пірогенний кремнезем – засіб вирішення багатьох проблем. Застосування продукту ґрунтується на його унікальних властивостях.

В огляді «Пірогенний кремнезем» (2021 р.)  340 с., 128 мал., 120 табл.

У першій частині огляду розглянуті загальні відомості про ринок діоксиду кремнію, ідентифікація продукту, класифікація, властивості. Способи промислового виробництва, переваги застосування пірогенного кремнезему, в порівнянні з осадженим кремнеземом. Технологічні процеси / обладнання. Завод / лінія під ключ. Інжинірингові компанії. Патенти.

Основна сировина для отримання пірогенного кремнезему.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка і географічна структура виробництва і споживання пірогенного  кремнезему. Баланс світового виробництва і споживання. Прогноз ринку на 2021-2027 рр. (В регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого під внутрірегіональну і міжрегіональну торгівлю. Географічна структура світового експорту і імпорту пірогенного кремнезему. Ціни на сировину і кремнезем

У третій частині ринок пірогенного кремнезему  розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка і регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна і сегментна структура споживання. Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту та імпорту пірогенного кремнезему. Торговий баланс регіонів / країн. Постачальники пірогенного кремнезему, торговельні компанії та представництва (реквізити, ціни).

Період 2015-2020 рр, прогноз 2021-2027 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія, Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна)
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка)
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Осаджений кремнезем

Огляд ринку «Осаджений кремнезем» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку осадженого кремнезему, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є осаджений кремнезем, його виробництво та споживання.

Огляд ринку «Осаджений кременезем» підготовлений в 2021 р., паралельно з ним був підготовлений огляд ринку «Пірогенний кремнезем» (більш відомий як «Аеросил» по ТМ компанії «ЕВОНІК» (Дегусса).

В огляді 476 с., 77 мал., 420 табл., 9 додатків на 177 с.,

У першій частині огляду «Осаджений  кремнезем» розглянуті загальні відомості про діоксид кремнію, отриманий осадженням з розчину силікату натрію, ідентифікація продукту, міжнародна класифікація кремнеземів. Промислові способи виробництва осадженого кремнезему. Принципова технологічна схема виробництва.  Патенти. Інжинірингові компанії.  Основна сировина для отримання осадженого кремнезему. Короткий аналіз ринку силікату натрію, як основної сировини для  випуску осадженого кремнезему. Області застосування осадженого кремнезему.

У другій частині розглянуто світовий ринок: ключові гравці ринку осадженого кремнезему, потужності, інвестиційні проекти. Корпоративна структура потужностей.    Динаміка і географічна структура виробництва і споживання осадженого кремнезему. Структура споживання осадженого кремнезему (світова і по регіонах). Баланс світового виробництва і споживання. Прогноз ринку на 2021-2027 рр. (В регіональному і сегментному розрізі). Ситуація в споживаючих галузях. Перспективні напрямки використання. Товари субститути за основними напрямками використання. Фактори що впливають на вибір діоксиду кремнію осадженого. Світова торгівля, обсяги продукту, залученого у внутрірегіональну і міжрегіональну торгівлю. Географічна структура світового експорту і імпорту осадженого кремнезему. Основні торгові потоки. Ціни на сировину і осаджений кремнезем.

У третій частині ринок обложеного кремнезему розглядається в розрізі регіонів і країн: Виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка і регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна і сегментна структура споживання. Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту і імпорту обложеного кремнезему. Торговий баланс регіонів / країн. Постачальники оcадженного кремнезему, торговельні компанії і представництва (реквізити, ціни).

Висновки та рекомендації.

Період 2015-2020 рр. (2021 р. – оцінка), прогноз – 2022-2027 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна)
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка)
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Кормові амінокислоти (Л-лізин, Д, Л-метіонін, Л-треонін, Л-триптофан, валін)

Огляд ринку «Кормові амінокислоти (Л-лізин, Д, Л-метіонін, Л-треонін, Л-триптофан, валін)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку кормових амінокислот, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є кормові амінокислоти, їх виробництво та споживання.

В огляді «Кормові амінокислоти»  (2020 р.) 630 с., 425 мал., 480 табл.

У першій частині огляду розглянуті загальні відомості про амінокислоти, ідентифікація продуктів, класифікація, властивості. Способи промислового виробництва, переваги застосування. Технологічні процеси / обладнання. Завод / лінія під ключ. Інжинірингові компанії. Патенти.

Основна сировина для отримання  основних кормових  амінокислот.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка і географічна структура виробництва і споживання амінокислот. Баланс світового виробництва і споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 рр. (В регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого під внутрірегіональну і міжрегіональну торгівлю. Географічна структура світового експорту і імпорту амінокислот ( в розрізі амінокислот). Ціни на сировину  і амінокислоти.

У третій частині ринок  кормових амінокислот  розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка і регіональна структура виробництва (  в розрізі амінокислот). Споживання: динаміка, регіональна і сегментна структура споживання. Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту і імпорту. Торговий баланс регіонів / країн. Постачальники кормових амінокислот, торговельні компанії і представництва (реквізити, ціни).

Період 2015-2020 рр, прогноз 2021-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна)
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка)
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 202о року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com
Кізельгурові фільтри для харчової промисловості

Огляд ринку «Кізельгурові фільтри для харчової промисловості» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку кізельгурових фільтрів для харчової промисловості, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є кізельгурові фільтри для харчової промисловості, їх виробництво та споживання.

Кізельгурові фільтри застосовуються для вилучення та відокремлення від виробленого продукту забруднень органічного походження – залишків дріжджів, хмелю, білка, що згорнувся. Залежно від технології виробництва конкретного виду пива застосовують різний ступінь помелу діатоміту, домагаючись таким чином заданої якості очищення продукції.

У першій частині огляду  «Кизельгурові фільтри»  розглянуто загальні відомості про продукт: ідентифікація, класифікація, властивості. Застосування  кізкльгуру  в інших галузях.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники кізельгурових фільтрів , потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки. (у  регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту. Ціни.

У третій частині ринок кізельгурових фільтрів  розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у  розрізі  країн): географічна структура експорту та імпорту. Торговий баланс регіону

Період 2015-2020 рр, прогноз 2021-2025 рр.

В огляді «Кізельгурові фільтри» (2020  р.)  452 с., 182 мал.,  330 табл.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна)
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка)
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея)

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com