Аналіз технологій виробництва етиллактату та фурфуролу, аналіз світового ринку, ліцензіари. Перспективи та доцільність створення виробництв в Україні
Зміст надається за запитом
Зміст надається за запитом
Зміст надається за запитом
Зміст надається за запитом
Зміст надається за запитом
Зміст надається за запитом
У дослідженні наведено загальну характеристику амінокислот та їх сфери застосування, у тому числі: L-Лізин гідрохлорид, L-Лізин сульфат, D,L-Метіонін, L-Метіонін, LТриптофан, L-Треонін, Валін. Показано технології виробництва вищевказаних амінокислот (метод хімічного синтезу, ферментативний синтез (біосинтез)). Наведено провідні міжнародні ліцензіари технологій виробництва амінокислот.
Дана коротка оцінка ситуації світового ринку амінокислот. Ситуація на регіональних ринках амінокислот: країн Європи (Бельгія, Німеччина, Франція, Іспанія, Словаччина), Латинській Америці (Бразилія,), Азії (Китай, Японія, Р. Корея, Сінгапур, Малайзія, Індонезія, Тайвань, Таїланд.), Північної Америки (США), Євразія (Україна, Білорусь, Росія, Казахстан). По кожній із країн наводиться інформація про виробників амінокислот (реквізити, досьє, потужності, технічна характеристика продукту та інше).
Зовнішня торгівля основних країн експортерів та імпортерів лізину та метіоніну (обсяги експорту та імпорту у 2022-2024 рр., та 1 кв. 2025 р., цінова ситуація).
По Україні приведені дані щодо виробництва, споживання, імпортних поставок амінокислот у розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників у 2021-2024 рр.
Заключний розділ містить прогноз ринку, висновки, рекомендації.
Аналіз використання CO₂ у виробництві інноваційних матеріалів та продуктів, таких як: синтетичне паливо; біопластики (наприклад, полімери на основі CO₂); харчова промисловість (газування, вирощування біомаси); будівельні матеріали (бетони з CO₂); хімічна промисловість (карбонати, поліоли тощо). Огляд провідних компаній та стартапів, які впроваджують CO₂-орієнтовані технології.