image_pdfimage_print

Адипінова кислота
(хімічна формула C6O4H10 )
Огляд ринку «Адипінова кислота» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку адипінової кислоти, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є адипінова кислота, її виробництво та споживання.

Information sources consulted include data from production statistics (national bureaux/institutes of statistics by country/region, for example: Rosstat (RF), Eurostat (Europe/EU), METI (Japan), etc.), foreign trade statistics (Federal Customs Service of the Russian Federation, State Customs Service of Ukraine, trade statistics of finance ministries (for example, Ministry of Finance of Japan - https://ww.customs.go.jp, https://www.e-stat.gop/en/ etc.), Internet sites and annual reports of companies-producers, as well as data obtained from telephone interviews of employees of companies-producers of this product.

Хронологічні рамки дослідження: 2012-2017 рр .; оцінка 2018 року (на основі даних за 9 міс.), прогноз – 2019-2022 рр.

Study Geography:

  • Північна Америка: США, Канада;
  • Латинська Америка: Бразилія, Мексика;
  • Західна Європа: Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Данія, Італія, Іспанія, Франція, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Португалія.
  • Центральна та Східна Європа: Польща, Болгарія, Румунія, Р. Чехія;
  • Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Сінгапур, Індонезія;
  • Australia and Oceania: Australia;
  • Близький Схід: Ізраїль, Туреччина, Саудівська Аравія;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Казахстан, Р. Білорусь.

Звіт складається з 4 частин, містить 231 сторінку, в тому числі 69 малюнків, 199 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості адипінової кислоти, способи отримання адипінової кислоти, області застосування адипінової кислоти.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку адипінової кислоти (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях, тенденції ринку за споживчими сегментами та прогноз ринку до 2022 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку адипінової кислоти. Ціни на адипінову кислоту. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники адипінової кислоти на світовий та регіональні ринки.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню адипінової кислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).
In розділі 3.1-3.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників адипінової кислоти (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика адипінової кислоти, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва адипінової кислоти, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Розділ 3.9. (Євразія). Представлені розрахункові дані про споживання адипінової кислоти в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту адипінової кислоти, географії її поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на адипінову кислоту в країнах Євразії (2012-2017 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників адипінової кислоти та ефірів адипінової кислоти за 2015 р. та 2016 р. В розділі також наведені основні споживачі (за областями застосування) адипінової кислоти.

У четвертому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

The Work of 20218.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Можлива доробка / розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Typical content of marketing reviews see the section «The reviews».

For the relevant content please contact by the phone or e-mail indicated below:
Phone: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e-mail: niitehimlaz@2upost.com