image_pdfimage_print

ДП «Черкаський НІІТЕХІМ» пропонує Вам підготовку щомісячних (щоквартальних) фактографічних довідок з експорту-імпорту в Україну хімічної сировини і продуктів, що входять в сферу Ваших бізнес-інтересів.

Фактографічна довідка включає детальний аналіз експортних та/чи імпортних поставок продукту в різних аспектах: динаміка поставок, структура поставок в розрізі виробників, компаній-постачальників і компаній-споживачів, в розрізі видів і марок продукту, географічна структура експорту і імпорту, динаміка експортних і імпортних цін.

Наш довідково-інформаційний фонд на сьогоднішній день включає дані по зовнішній торгівлі України за період з 2010 року по 2023 рік включно.

Пропонований нами інформаційний продукт сприяє формуванню правильної маркетингової стратегії підприємствами-виробниками і торговими компаніями, дає уявлення про існуюче конкурентне середовище та цінову ситуацію на ринку.

Вартість і термін підготовки фактографічних (статистичних) довідок визначається після узгодження технічного завдання та визначення обсягу робіт. У той же час наша цінова політика є досить гнучкою і максимально лояльною до наших замовників.

Довідки за телефоном +380 93 588 7143