image_pdfimage_print

КАЛІЮ ГІДРОКСИД
(Хімічна формула KOH)

Огляд ринку «Гідроксид калію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку гідроксиду калію, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є гідроксид калію (у рідкій та твердій формі), його виробництво та споживання.
Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2014-2018 рр.; оцінка 2019 року (на основі даних за 9 міс.), прогноз – 2020-2025 рр.

Географія дослідження:
• Північна Америка: США, Канада;
• Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Чилі;
• Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Данія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Португалія.
• Центральна та Східна Європа: Польща, Сербія, Словенія, Р. Чехія, Хорватія, Литва, Естонія;
• Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія;
• Австралія та Океанія: Австралія;
• Близький Схід: Ізраїль, Йорданія, Туреччина, Саудівська Аравія;
• Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Марокко;
• Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь.

Звіт складається з 5 частин, містить 266 сторінок, в тому числі 32 малюнки, 180 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості гідроксиду калію, способи отримання гідроксиду калію, області застосування і структура споживання гідроксиду калію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку гідроксиду калію (в цілому по світу та за регіонами: динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях, тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2025 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку гідроксиду калію. Ціни на гідроксид калію. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники гідроксиду калію на світовий та регіональні ринки.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню гідроксиду калію на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 3.1-3.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників гідроксиду калію (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією (основна та супутня), якісна характеристика гідроксиду калію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва гідроксиду калію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Так само наведені реквізити найбільших споживачів.
Розділ 3.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск гідроксиду калію в Російській Федерації та Р. Білорусь. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання гідроксиду калію в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Молдові, Грузії. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту гідроксиду калію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на гідроксид калію в країнах Євразії (2014-2019 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2018-2019 роки.

У четвертому розділі дана коротка інформація про ринок гідроксиду калію, прогноз ринку, висновки.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2020 року.

Можлива доробка / розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com