image_pdfimage_print

Огляд «Сульфат натрію» включає дослідження, метою яких є аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку природного та синтетичного сульфату натрію.
Об’єктом дослідження є сульфат натрію, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2012-2018 рр. прогноз до 2023 р.

Географія дослідження:

  • Північна Америка: США, Канада, Мексика;
  • Південна Америка: Бразилія;
  • Західна та Центральна Європа: Австрія, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія, Фінляндія, Франція, Швеція,
  • Східна та Центральна Європа: Болгарія, Угорщина, Польща, Румунія, Чехія;
  • країни Балтії: Латвія, Литва, Естонія;
  • Азія: Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Р. Корея, Японія;
  • Близький Схід: Ізраїль, Іран, Ємен, Ліван, Саудівська Аравія; Туреччина,
  • Африка: Алжир, Єгипет, Марокко, Нігерія, ПАР;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан, Туркменістан, Узбекистан, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Киргизстан, Р. Молдова.

Звіт складається з 5 частин, містить 347 сторінок, в тому числі 41 малюнок, 191 таблицю.

У першому розділі звіту дана технічна характеристика, властивості, вимоги безпеки, класифікація сульфату натрію, способи виробництва хімічного та природного сульфату натрію та області його застосування.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку сульфату натрію (в цілому по світу та за регіонами: динаміка виробництва та попит, ситуація в споживаючих галузях, споживання, структура споживання, тенденції ринку, прогноз до 2023 р.).
Також в цьому розділі наводяться: провідні компанії-виробники, світовий торгівельний баланс, цінова ситуація, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники сульфату натрію на світовий та регіональні ринки.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню сульфату натрію на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 3.1-3.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників сульфату натрію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика сульфату натрію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва сульфату натрію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Розділ 3.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск сульфату натрію в Російській Федерації, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Туркменістані та Узбекистані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.
Представлені розрахункові дані про споживання сульфату натрію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Туркменістані, Узбекистані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Киргизстані, Р. Молдова. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту сульфату натрію, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на сульфат натрію в країнах Євразії (2014-2018 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі, по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2016, 2017, 2018 рр.

У четвертому розділі представлені зареєстровані патенти на використання сульфату натрію.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2019 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Можлива доробка / розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com