image_pdfimage_print

Огляд ринку суперфосфатів підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку суперфосфатів, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є суперфосфати, їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2010-2017 рр.; оцінка 2018 р., прогноз – до 2023 р.

Географія дослідження:

  • Америка: США, Бразилія, Мексика, Аргентина, Уругвай;
  • Західна Європа: Бельгія, Великобританія, Німеччина, Австрія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Португалія;
  • Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Р. Чехія;
  • Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Індонезія, Малайзія, Філіппіни, В’єтнам, Бангладеш;
  • Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
  • Близький Схід: Ізраїль, Туреччина, Ліван, Сирія, Ірак;
  • Африка: Єгипет, Марокко, Туніс, Алжир;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Киргизстан, Грузія.

Звіт складається з 4 частин, містить 150 сторінок, в тому числі 19 малюнків, 226 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика суперфосфатів, способи виробництва та споживання суперфосфатів.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку суперфосфатів (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку суперфосфатів. Ціни найбільших експортерів та імпортерів суперфосфатів в 2010-2017 рр. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники суперфосфатів на світовий та регіональні ринки.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню суперфосфатів на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 3.1-3.6 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників суперфосфатів (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва суперфосфатів, розрахункові дані по споживанню та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.
Розділ 3.7. (Євразія) включає статистичні дані про випуск суперфосфатів в Російській Федерації, Україні, Казахстані, Р. Білорусь, Узбекистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, асортимент продукції, що випускається, склад, характеристики. Представлені розрахункові дані про споживання суперфосфатів в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, р. Молдова, Грузії. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту суперфосфатів, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на суперфосфат в країнах Євразії (2014-2017 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2016-2017 рр.

У четвертому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2017 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів і досьє компаній-продуцентів та компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com