image_pdfimage_print

Огляд ринку «Гіалуронова кислота» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку гіалуронової кислоти, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є гіалуронова кислота, її виробництво та споживання.
Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ , Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2013-2018 рр.
Прогноз ринку гіалуронової кислоти на 2019-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони/країни:
– Північна Америка (США, Канада);
– Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Колумбія, Мексика, Перу);
– Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
– Центральна та Східна Європа (Болгарія, Боснія та Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Чехія, Естонія);
– Євразія (Р. Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Росія, Україна);
– Азія (Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Китай, Корея Південна, Малайзія, Пакистан, Таїланд, Тайвань, Філіппіни);
– Близький Схід (Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Туреччина);
– Африка (Єгипет, ПАР);
– Австралія та Океанія (Австралія).

В огляді 361 стор., 90 малюнків, 124 таблиці.

Гіалуронова кислота – це полі- (2-ацетамідо-2-дезокси-D-глюко) -D-глюкуроноглікан, тобто полімер, що складається із залишків D-глюкуронової кислоти та DN-ацетилглюкозаміну, з’єднаних по черзі β-1,4- та β -1,3-глікозидними зв’язками, тобто з дісахаридних ланок. Молекула гіалуронової кислоти може містити до 25 000 таких дісахаридних ланок. Природна гіалуронова кислота має молекулярну масу від 5 000 до 20 000 000 Да (Dalton). Середня молекулярна маса полімеру, що міститься в синовіальній рідині у людини становить 3 140 000 Да.
Гіалуронова кислота як інгредієнт або як чиста речовина відома під безліччю торгових назв в різних країнах. Так само відомо безліч торгових марок продукції на основі гіалуронової кислоти або її похідних. Гіалуронова кислота широко поширена в тканинах тварин та людини. У тілі людини масою 70 кг в середньому міститься близько 15 грамів гіалуронової кислоти, третина з якої перетворюється (розщеплюється або синтезується) кожен день. Гіалуронова кислота є головним компонентом синовіальної рідини, що відповідає за її в’язкість. Поряд з лубріцином, гіалуронова кислота – основний компонент біологічного мастила. Гіалуронова кислота також важливий компонент суглобового хряща, в якому присутня у вигляді оболонки кожної клітини (хондроцитів). При зв’язуванні гіалуронової кислоти з мономерами аггрекана в присутності сполучного білка, в хрящі формуються великі негативно заряджені агрегати, які поглинають воду. Ці агрегати відповідають за пружність хряща (стійкість його до компресії). Молекулярна маса (довжина ланцюга) гіалуронової кислоти в хрящі зменшується з віком організму, при цьому загальний її вміст збільшується. Також гіалуронова кислота входить до складу шкіри, де бере участь в регенерації тканини. Гіалуронова кислота міститься в оболонках яйцеклітин у великих кількостях, виявлена в очному яблуці, а також в рогівці та в клапанах серця. Той факт, що гіалуронова кислота входить до складу багатьох тканин, обумовлює її застосування в лікуванні захворювань, пов’язаних з цими тканинами (катаракта, остеоартрит та ін.): ендопротези синовіальної рідини; хірургічна середовище для офтальмологічних операцій; препарати для м’якого збільшення тканин і заповнення зморшок (косметична хірургія).
Гіалуронова кислота використовується в косметиці, як складова частина засобів догляду за шкірою. Застосування препаратів на основі гіалуронової кислоти показано для корекції носо-губних складок, усунення зморшок, збільшення обсягу губ. Гіалуронова кислота, введена під шкіру або в м’язи, утворює субстанцію, яка утримує рідину та призводить до розгладження шкіри.

У першій частині огляду розглянуті загальні відомості про гіалуронову кислоту: ідентифікація, класифікація, властивості знаходження в природі, способи виробництва. Патенти. Основна сировина для отримання гіалуронової кислоти. Продукти, що містять гіалуронову кислоту. Області застосування гіалуронової кислоти. Торгові марки гіалуронової кислоти та продуктів на її основі.
У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники гіалуронової кислоти, динаміка виробництва. Споживання гіалуронової кислоти медичного призначення, основні гравці ринку. Ринок естетичної медицини (ринок лицьової нехірургічної естетики, ринок пластичної та реконструктивної хірургії). Цінова ситуація на світовому ринку гіалуронової кислоти.
У третій частині ринок гіалуронової кислоти розглядається в розрізі регіонів та країн:
Виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти.
Виробництво: динаміка і регіональна структура виробництва.
Споживання: динаміка, регіональна і сегментна структура споживання. Основні споживачі. Ситуація в споживаючих галузях.
Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту-імпорту гіалуронової кислоти (зовнішня торгівля РФ та України приведена в розрізі компаній-постачальників і компаній-покупців). Торгівля препаратами на основі гіалуровновой кислоти.
Постачальники гіалуронової кислоти та препаратів на її основі, торгові компанії і представництва (реквізити, ціни).

Робота 2018 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *