image_pdfimage_print

Огляд ринку «Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку добрив з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива), тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є добрива з з контрольованим вивільненням поживних речовин (капсульовані добрива), їх виробництво та споживання.

Добрива з контрольованим вивільненням (CRF) є гранули добрива, впроваджені в молекули-носії, зазвичай відомі як ексципієнти, для контролю вивільнення поживних речовин, тим самим покращуючи надходження поживних речовин у сільськогосподарські культури та мінімізуючи екологічні ризики.

У цьому сенсі використання CRF є передовим способом постачання поживних речовин сільськогосподарським культурам (порівняно з традиційними способами) завдяки поступовому розподілу поживних речовин, що підвищує ефективність використання добрив.

Залежно від матеріалу та товщини покриттів CRF дозволяють вивільняти поживні речовини протягом контрольованого періоду. Час вивільнення також залежить від допоміжних продуктів, які грають роль регулюванні розчинення поживних речовин. Використання добрив з контрольованим вивільненням усуває необхідність постійного внесення добрив та вищої ефективності, ніж у звичайних розчинних добрив.

Нерідко в ЗМІ терміни «добрива з контрольованим вивільненням» (CRF) і добрива з повільним вивільненням (SRF) використовуються як взаємозамінні, але добрива розрізняються механізмом вивільнення поживних речовин.

Капсула – фізичний бар’єр вивільненню. Термін CRF зазвичай застосовується до добрив, у яких фактори, що впливають на швидкість, характер та тривалість вивільнення, добре відомі та контролюються під час приготування CRF. Добрива з повільним вивільненням (SRF), з іншого боку, характеризуються вивільненням поживних речовин повільніше, ніж зазвичай, але швидкість, характер і тривалість вивільнення поживних речовин погано контролюються, на ці показники можуть сильно впливати умови обробки, такі як зберігання, транспортування та розподіл у польових умовах, або умови ґрунту, такі як вміст вологи, змочування та сушіння, відтавання та заморожування та біологічна активність.

Добрива з повільним вивільненням – це органо-мінеральні добрива з «повільним» азотом, тобто із азотом, пов’язаним органічною речовиною у важкорозчинні форми. Таким чином, у той час як у добривах з повільним вивільненням (SRF) характер виділення поживних речовин повністю залежить від грунту та кліматичних умов, і його неможливо передбачити (або тільки дуже приблизно), то добрив з контрольованим вивільненням (CRF) модель вивільнення, кількість і час може бути передбачений у певних межах.

Карбамід із сірчаним покриттям (SCU) відносимо до добрив з контрольованим вивільненням, хоча в ряді випадків, коли покриття нанесено нерівномірно і з дефектами, час вивільнення непередбачуваний. Так само важко передбачити час вивільнення у добривах, що включають довільну суміш капсульованих добрива і традиційних (NPK-туки або суміш капсульованого карбаміду і звичайного), в яких час вивільнення залежить від співвідношення компонентів. Ще не визначилися, до якої групи добрив відносити карбамід, покритий ним (NCU), що випускається в Індії. Залежно від якості покриття та кількості використаного масла німа добриво можна віднести і до добрив з повільним вивільненням (SRF) та до добрив з контрольованим вивільненням. У цій роботі розглянуті всі капсульні добрива: карбамід з сірчаним покриттям, карбамід з сірчано-полімерним покриттям, всі добрива з полімерним покриттям, а також карбамід, покритий ним, який розглянутий окремим рядком (відокремлено). Спеціального реєстраційного номера (CAS Number) та інших ідентифікаційних кодів (PRODCOM Code EUROSTAT, PubChem, Номер EINECS та ін.) для капсульних добрив немає, вони залучаються до торгівлі за тими самими кодами ТН ЗЕД, що й некапсульовані. Хімічна формула та властивості карбаміду однакові, за винятком фізичного бар’єру – капсули, що перешкоджає розчинності.

В огляді «Добрива з контрольованим вивільненням поживних речовин» (2019/2020 р.) 420с., 281 мал., 620 табл.

У першій частині огляду «Добрива з контрольованим вивільненням (CRF) поживних речовин» розглянуто загальні відомості про бар’єрний матеріал: ідентифікація продуктів, класифікація, властивості, механізм вивільнення  поживних речовин.

У другій частині розглянуто світовий ринок: найбільші виробники мінеральних добрив  з  контрольованим вивільненням поживних речовин, потужності, інвестиційні проекти. Динаміка та географічна структура виробництва CRF добрив. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2020-2025 роки (у регіональному розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту та імпорту добрив ї контрольованим вивільненням поживних речовин. Ціни.

У третій частині ринок добрив з контрольованим вивільненням поживних речовин розглядається в розрізі регіонів і країн: виробники, досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти. Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва. Споживання: динаміка, регіональна структура споживання. Зовнішня торгівля (у  розрізі  країн): географічна структура експорту та імпорту (зовнішня торгівля РФ та України наведено у розрізі підприємств –постачальників та підприємств покупців). Торговий баланс регіону.

Період 2015-2019 рр, прогноз 2020-2025 рр.

Географія дослідження. Світовий ринок. Регіони / країни:

 • Північна Америка (США, Канада);
 • Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Барбадос, Беліз, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Куба, Мексика, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Тринідад і Тобаго, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор , Ямайка);
 • Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
 • Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія, Чехія, Хорватія, Естонія);
 • Євразія (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Росія, Узбекистан, Україна);
 • Азія (Афганістан, Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Камбоджа, Китай, Корея Південна, Корея Північна, Лаос, Малайзія, Монголія, М’янма, Непал, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
 • Близький Схід (Бахрейн, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ємен, Катар, Кувейт, Ліван, ОАЕ, Оман, Палестина, Саудівська Аравія, Сирія, Туреччина);
 • Африка (Алжир, Ангола, Ботсвана, Габон, Гана, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Конго ДР, Кот-ді-Вуар, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Сенегал, Судан, Танзанія , Туніс, Уганда, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, ПАР);
 • Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія, Нова Каледонія, Папуа Нова Гвінея).

Робота 2020 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

 Також див.  огляди:

 • Добрива з інгібіторами нітрифікації та уреази
 • «Добрива з повільним вивільненням»