image_pdfimage_print

Огляд «Ацетон» включає дослідження, метою яких є аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку ацетону.
Об’єктом дослідження є ацетон, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2010-2018 рр., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:

  • Північна Америка: США, Канада;
  • Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;
  • Західна Європа: Німеччина, Італія, Бельгія, Фінляндія, Великобританія, Іспанія, Нідерланди, Австрія, Франція, Швеція, Швейцарія;
  • Східна та Центральна Європа: Польща, Болгарія, Чехія, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, Хорватія, країни Балтії;
  • країни з європейською економікою: Туреччина;
  • Азія: Китай, Тайвань, Таїланд, Сінгапур, Р. Корея, Індія, Японія, Малайзія, Індонезія;
  • Близький Схід та Африка: Саудівська Аравія; Іран, ОАЕ, Єгипет, Кувейт, ПАР, Ізраїль;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Киргизстан, Р. Молдова.

Звіт складається з 5 частин, містить 479 сторінок, в тому числі 233 малюнки, 446 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика, властивості, класифікація ацетону та області його застосування.

У другому розділі звіту наводиться історія винаходу ацетону та способи його отримання.

У третьому розділі дана характеристика світового ринку ацетону (в цілому по світу та за регіонами: сировина, динаміка виробництва та споживання, баланс виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку ацетону до 2025 р.). Також в цьому розділі наводяться: світовий торгівельний баланс ацетону, цінова ситуація, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники ацетону на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню ацетону на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 4.1-4.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників ацетону (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика ацетону, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва ацетону, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Розділ 4.9 (Євразія) включає статистичні дані про випуск ацетону в Російській Федерації. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання ацетону в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Азербайджані, Узбекистані, Р. Молдова. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту ацетону, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на ацетон в країнах Євразії (2010-2018 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі, по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2011-2018 рр.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2019 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Можлива доробка / розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com