image_pdfimage_print

Огляд «Фенол» включає дослідження, метою яких є аналіз поточного стану та перспектив розвитку світового ринку фенолу.
Об’єктом дослідження є фенол, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2010-2018 рр., прогноз до 2025 р.

Географія дослідження:

  • Північна Америка: США, Канада;
  • Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;
  • Західна Європа: Німеччина, Італія, Бельгія, Фінляндія, Великобританія, Іспанія, Нідерланди, Австрія, Франція, Швеція, Швейцарія;
  • Східна та Центральна Європа: Польща, Болгарія, Чехія, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, країни Балтії;
  • країни з європейською економікою: Туреччина;
  • Азія: Китай, Тайвань, Таїланд, Сінгапур, Р. Корея, Індія, Японія, Малайзія, Індонезія;
  • Близький Схід та Африка: Саудівська Аравія; Іран, ОАЕ, Єгипет, Кувейт, ПАР, Ізраїль;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Р. Молдова.

Звіт складається з 5 частин, містить 385 сторінок, в тому числі 212 малюнків, 411 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика, властивості, класифікація фенолу та області його застосування.

У другому розділі звіту наводиться історія винаходу фенолу та способи його отримання.

У третьому розділі дана характеристика світового ринку фенолу (в цілому по світу та за регіонами: сировина, динаміка виробництва та споживання, баланс виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку фенолу до 2025 р.). Також в цьому розділі наводяться: світовий торгівельний баланс фенолу, цінова ситуація, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники фенолу на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню фенолу на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 4.1-4.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників фенолу (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика фенолу, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва фенолу, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Розділ 4.9 (Євразія) включає статистичні дані про випуск фенолу в Російській Федерації та Україні. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання фенолу в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Вірменії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Р. Молдова, Узбекистані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту фенолу, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на фенол в країнах Євразії (2010-2018 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі, по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2011-2019 рр.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2019 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com