image_pdfimage_print

Нітрат кальцію рідкий (хімічна формула Са(NО3)2).

Огляд ринку «Нітрат кальцію рідкий» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз ринку нітрату кальцію рідкого в Російській Федерації та Україні, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є нітрат кальцію рідкий, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), статистик зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Звіт складається з 6 частин, містить 108 сторінок, в тому числі 10 малюнків, 79 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості нітрату кальцію рідкого, способи отримання та області застосування нітрату кальцію рідкого.

У другому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого. Наведяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію, в тому числі в рідкій формі.

У третьому розділі звіту подано коротку характеристику світового ринку нітрату кальцію рідкого (за регіонами):

Північна Америка: США;

Азія: Китай, Індія;

Австралія та Океанія: Австралія;

Близький Схід: Туреччина, Іран;

Африка: ПАР;

Європа: Норвегія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Італія;

Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку нітрату кальцію рідкого.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії. Розділ включає статистичні дані про випуск нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ, Україні та Узбекистані. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається.

Представлені розрахункові дані про споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані, Узбекистані. Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту нітрату кальцію, географії його поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на нітрат кальцію в країнах Євразії (2019-2020 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр. Наведено прогноз виробництва та споживання нітрату кальцію гранульованого та нітрату кальцію рідкого в РФ та Україні до 2025 р.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок нітрату кальцію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com