image_pdfimage_print

Цирконій/діоксид цирконію (хімічна формула: циркон ZrSiO4, діоксид цирконію ZrO2).

Огляд ринку «Цирконій/діоксид цирконію» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку цирконію/діоксиду цирконію, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є циркон та діоксид цирконію, їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистик торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016-2020 рр.; оцінка 2021 року (на основі даних за 6 міс.), прогноз – 2022-2027 рр.

Географія дослідження:

– Північна Америка: США, Канада;

– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика;

– Західна Європа: Німеччина, Франція, Бельгія, Великобританія, Нідерланди, Іспанія, Італія, Швеція;

– Центральна та Східна Європа: Польща, Угорщина;

– Азія: Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Р. Корея, Японія, В’єтнам, Шрі-Ланка;

– Австралія та Океанія: Австралія;

– Близький Схід: ОАЕ, Туреччина;

– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Мадагаскар, Мозамбік, Сенегал, Кенія, Нігерія, Танзанія, Сьєрра-Ліоне;

– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан.

Звіт складається з 6 частин, містить 380 сторінок, в тому числі 61 малюнок, 213 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості циркону та діоксиду цирконію.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку циркону. Світові запаси та виробництво циркону за країнами та регіонами світу в 2016-2020 рр. Попит та пропозиції на ринку циркону.

Описано способи отримання синтетичного діоксиду цирконію, (плавлений, хімічний), природного діоксиду цирконію (бадделеїтовий концентрат) та цирконію (металевий цирконій).

Детально описані області застосування циркону, діоксиду цирконію, металевого цирконію.

У третьому розділі звіту дана характеристика світового ринку діоксиду цирконію (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях та тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку діоксиду цирконію. Ціни на діоксид цирконію найбільших країн постачальників. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники діоксиду цирконію на світовий та регіональні ринки.

Четвертий розділ огляду присвячений виробництву та споживанню діоксиду цирконію на регіональних ринках (в розрізі країн).

У розділі 4.1-4.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників циркону, діоксиду цирконію (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика діоксиду цирконію, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва діоксиду цирконію, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок.

Розділ 4.9. (Євразія) включає статистичні дані про випуск циркону, діоксиду цирконію (природного та синтетичного) в Російській Федерації, Україні, Казахстані. Реквізити та досьє компаній-продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання циркону та діоксиду цирконію в країнах Євразії: РФ, Україні, Р. Білорусь, Казахстані.

Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту циркону, діоксиду цирконію, географії їх поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на циркон та діоксид цирконію в країнах Євразії (2016-2020 рр.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні, приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.

У п’ятому розділі дана коротка інформація про ринок циркону, діоксиду цирконію, прогноз ринку, висновки.

У шостому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки, таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com

або в огляді «Кізельгурові фільтри»   (2020  р.)  452с., 182 рис.,  330 табл.