image_pdfimage_print

Огляд ринку «Сірка» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку сірки, тенденції та прогноз.

Об’єктом дослідження є сірка елементна.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ), Державної митної служби України, статистику торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2016–2021 рр.; (прогноз – 2022-2027 рр.)

Географія дослідження:

  • Північна Америка: США, Канада;
  • Латинська Америка: Бразилія, Мексика, Аргентина, Венесуела, Колумбія, Чилі, Уругвай, Парагвай, Еквадор, Домініканська Республіка, Гватемала Перу; Тринідад та Тобаго, Куба;
  • Західна Європа Німеччина: Бельгія, Нідерланди, Австрія, Великобританія, Данія, Італія, Іспанія, Франція, Ірландія, Ісландія, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Кіпр, Греція, Люксембург;
  • Центральна та Східна Європа: Польща, Болгарія, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Р. Чехія, Хорватія, Угорщина, Боснія та Герцеговина, Литва;
  • Азія: Китай, Індія, Індонезія, Японія, Таїланд, Тайвань, Малайзія, Сінгапур, Р. Корея, В’єтнам, Філіппіни;
  • Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
  • Близький Схід: Ізраїль, Туреччина, ОАЕ, Йорданія, Саудівська Аравія; Іран, Ірак, Бахрейн, Катар, Кувейт, Ліван, Оман, Сирія;
  • Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет, Д.Р. Конго, Марокко, Замбія, Мадагаскар, Алжир, Туніс, Намібія, Танзанія;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Грузія.

Звіт складається з 5 частин, містить 314 сторінок, зокрема 41 малюнок, 210 таблиць.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика сірки, технологія отримання сірки, сфери застосування сірки.

У другому розділі звіту дана характеристика світового ринку сірки (загалом у світі та по регіонах: динаміка виробництва та споживання, структура споживання та прогноз ринку до 2027 р.). Також у цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку сірки. Цінова ситуація.

Світовий торговий баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники сірки на світових та регіональних ринках.

Третій розділ огляду присвячений виробництву та споживанню сірки на регіональних ринках (у розрізі країн).

У розділі 3.1-3.8 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників сірки (реквізити, досьє, потужності, продукція, що випускається компанією (основна та супутня), якісна характеристика сірки, інвестиційні проекти та ін.), статистичні дані про обсяги виробництва сірки, розрахункові дані щодо споживання та зовнішньої торгівлі. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведено реквізити найбільших споживачів.

Розділ 3.9. (Євразія) включає статистичні дані про сірку в Російській Федерації, Казахстані, Україні, Туркменістані, Р. Білорусь. Реквізити та досьє компаній продуцентів, асортимент продукції, склад, характеристики.

Наведено розрахункові дані про сірку в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україну, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Азербайджан, Вірменію, Киргизстан, Молдову, Грузію.

Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту сірки, географію її постачання в кожну з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на сірку в країнах Євразії (2016-2021 рр.).

Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по Україні наведено інформацію імпортно-експортних поставок у розрізі компаній – імпортерів та компаній постачальників за період 2020 та 2021 рр. Показано ситуацію у споживчих галузях.

У четвертому розділі надано коротку інформацію про ринок сірки, прогноз ринку та висновки.

У п’ятому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43  або

e- mail: niitehim.info@gmail.com