image_pdfimage_print

Вуглекислота рідка (РВК). Хімічна формула СО2
Огляд ринку рідкої вуглекислоти підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз ринку рідкої вуглекислоти, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є рідка вуглекислота, її виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Звіт складається з 3 частин, містить 150 сторінок, в тому числі 9 малюнків та 57 таблиць.

Географія дослідження:

  • Північна Америка: США;
  • Західна Європа: Німеччина, Швейцарія;
  • Азія: Японія;
  • Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Казахстан, Узбекистан.

У першому розділі звіту дана загальна характеристика та властивості вуглекислоти, способи отримання вуглекислоти, області застосування та структура споживання вуглекислоти.

Другий розділ огляду присвячений виробництву вуглекислоти на регіональних ринках (в розрізі країн).
У розділі 2.1-2.3 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників та постачальників вуглекислоти (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика вуглекислоти, інвестиційні проекти та ін.). Наведено дані про виробництво вуглекислоти країнами Європи в 2011-2016 рр.
Розділ 2.4 (Євразія) включає статистичні дані про випуск вуглекислоти в Російській Федерації (в розрізі федеральних округів), Україні, Казахстані, Р. Білорусь. Реквізити та досьє компаній продуцентів, якісні показники продукції, що випускається. Представлені розрахункові дані про споживання вуглекислоти в країнах Євразії: РФ, Україні, Казахстані, Р. Білорусь. Наведено ситуацію в споживчих галузях вуглекислоти з обсягами виробництва безалкогольних напоїв в РФ (в розрізі федеральних округів.), Україні, Казахстані, Р. Білорусь. Представлені потенційні споживачі вуглекислоти за областями застосування із зазначенням реквізитів та контактної інформації.
Розділ включає інформацію про обсяги експорту та імпорту вуглекислоти, географії її поставок кожній з країн регіону, аналіз експортно-імпортних цін на вуглекислоту в РФ та Україні (2016 р.). Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній постачальників за період 2016 р. Приведені ціни на вуглекислоту рідку на внутрішньому ринку Російської Федерації в 2017 р. та в 2012-2017 рр.

У третьому розділі наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Робота 2018 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній- споживачів та постачальників).

Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com