image_pdfimage_print

Огляд ринку «Меламін» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку меламіну, тенденції та прогноз.
Меламін, хімічна формула C3H6N6.

Об’єктом дослідження є меламін, його виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін.), статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та ін. країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2015-2019 рр.; оцінка 2020 року (на основі даних за 8 міс.), прогноз – 2021-2027 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка: США, Канада;
– Латинська Америка: Аргентина, Бразилія, Мексика, Колумбія, Чилі, Еквадор, Перу, Тринідад і Тобаго;
– Західна Європа: Австрія, Данія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Італія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Ірландія;
– Центральна та Східна Європа: Польща, Румунія, Сербія, Словенія, Словаччина, Чехія, Хорватія, Литва;
– Азія: Китай, Індія, Р. Корея, Японія, Тайвань, Таїланд, Індонезія, Малайзія, Пакистан, Бангладеш, В’єтнам;
– Австралія та Океанія: Австралія, Нова Зеландія;
– Близький Схід: Туреччина, Саудівська Аравія, Катар, Іран, ОАЕ;
– Африка: Південно-Африканська Республіка (ПАР), Єгипет;
– Євразія: Російська Федерація, Україна, Р. Білорусь, Узбекистан, Казахстан.

Звіт складається з 5 частин, містить 350 сторінок, в тому числі 130 малюнків та 248 таблиць.
У першій частині звіту подані загальна характеристика та властивості меламіну, способи отримання меламіну, області застосування та структура споживання меламіну.
У другій частині звіту дана характеристика світового ринку меламіну (в цілому по світу та за регіонами: потужності, динаміка виробництва та споживання, структура споживання, ситуація в споживаючих галузях, тенденції ринку за споживчими сегментами, прогноз ринку до 2027 р.). Також в цьому розділі наводяться ключові гравці на ринку меламіну. Ціни на меламін, меламінові смоли, карбамідоформальдегідні смоли. Світовий торгівельний баланс, найбільші регіони/країни імпортери та постачальники меламіну на світовий та регіональні ринки.
Третя частина звіту присвячена виробництву та споживанню меламіну на регіональних ринках (в розрізі країн).
У підрозділі 3.1-3.9 по кожній із зазначених вище країн наводиться інформація про виробників меламіну (реквізити, досьє, потужності, продукція (основна та супутня), що випускається компанією, якісна характеристика меламіну, інвестиційні проекти та ін.), Статистичні дані про обсяги виробництва меламіну, розрахункові дані щодо споживання та зовнішня торгівля. Географічна структура імпортних та експортних поставок. Також наведені реквізити найбільших споживачів.
Представлені розрахункові дані про споживання меламіну в країнах Євразії: РФ, Р. Білорусь, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Киргизстані, Р. Молдова, Грузії.
Розділ також включає інформацію про обсяги експорту та імпорту меламіну, географії його поставок, аналіз експортно-імпортних цін (2015-2020 рр.).
Крім географічної структури зовнішньої торгівлі по РФ та Україні приведена інформація імпортно-експортних поставок в розрізі компаній-імпортерів та компаній-постачальників за період 2019-2020 рр.
У четвертій частині подано коротку інформацію про ринок меламіну, прогноз ринку, висновки.
У п’ятій частині наведено список ілюстрацій (малюнки та таблиці).

Робота 2021 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів, компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com