image_pdfimage_print

Огляд ринку спінювачів для полімерів (порофорів) включає інформацію про світові потужності, виробництво, споживання та світову структуру споживання. Перспективи розвитку ринку.
В огляді наведено інформацію про регіональні ринки (Північна та Латинська Америка, Західна та Східна Європа, Африка, країни Євразії та ін.). Світовий торгівельний баланс та баланс за регіонами, наведена інформація про ринок за основними країнами (перелік країн дивитися у змісті огляду): виробництво, виробники (реквізити, досьє), споживання, зовнішня торгівля, торгові компанії та споживачі.

Хімічні спінювачі (порофори).

Широке застосування знайшли пористі полімерні матеріали. Їх використовують в якості полегшених конструкційних матеріалів, для звуко- та теплоізоляції.
Найважливіший спосіб отримання пористих матеріалів – спінювання за допомогою спеціальних хімічних добавок, що вводяться до полімер-порофорів.
Порофори – це хімічні сполуки, які при нагріванні розкладаються, виділяючи газ СО2, спінюючий полімер. Для виробів, у яких міцність не має вирішального значення (наприклад, тепло- або звукоізоляційні матеріали), пориста структура дає значну економію матеріалу. Наприклад, маса 1 м3 монолітного полістиролу 920 кг, низького спінювання – 500-600 кг, а високого спінювання – 60-70 кг.

Робота 2015 року.

Актуалізація архівних оглядів виконується на протязі 1,5-2 місяців (в залежності від об’єму роботи та технічного завдання Замовника),
а саме: виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній – продуцентів, компаній – споживачів та постачальників.

Можлива доробка / розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Зміст архівних робіт та актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:
Тел.: +380 (472) 36-03-29, 36-03-25, (050) 724 24 03 або
e- mail: niitehimlaz@2upost.com