image_pdfimage_print

Огляд ринку «Адипінати (ефіри адипінової кислоти, пластифікатори)» підготовлений на основі дослідження, метою якого був аналіз світового ринку адипінатів, тенденції та прогноз.
Об’єктом дослідження є адипінати (ефіри адипінової кислоти, пластифікатори), їх виробництво та споживання.

Як джерела інформації використовувалися дані виробничої статистики (національних бюро/інститутів статистики за країнами/регіонами, наприклад: Росстат (РФ), Eurostat (Європа/ЄС), МЕТI (Японія) та ін., статистики зовнішньої торгівлі (Федеральної митної служби РФ, Державної митної служби України, статистики торгівлі міністерств фінансів різних країн (наприклад, Міністерства Фінансів Японії – https://www.customs.go.jp, https://www.e-stat.go.jp/en/ та інших країн), інтернет-сайтів та річних звітів компаній-продуцентів, а також дані, отримані в результаті телефонних інтерв’ю співробітників компаній-виробників даного продукту.

Хронологічні рамки дослідження: 2013-2018 рр.
Прогноз ринку адипінатів на 2019-2025 рр.

Географія дослідження:
– Північна Америка (США, Канада);
– Латинська Америка (Аргентина, Бразилія, Болівія Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка, Колумбія, Коста Ріка, Мексика, Панама, Парагвай, Перу, Уругвай, Чилі, Еквадор, Ель Сальвадор);
– Західна Європа (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція);
– Центральна і Східна Європа (Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чехія, Хорватія, Естонія);
– Євразія (Азербайджан, Вірменія, Р. Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Р. Молдова, Таджикистан, Росія, Узбекистан, Україна);
– Азія (Бангладеш, В’єтнам, Гонконг, Японія, Індія, Індонезія, Китай, Корея Південна, Малайзія, Пакистан, Сінгапур, Таїланд, Тайвань, Філіппіни, Шрі Ланка);
– Близький Схід (Ізраїль, Йорданія, Іран, Ліван, ОАЕ, Саудівська Аравія, Туреччина);
– Африка (Єгипет, ПАР);
– Австралія та Океанія (Австралія, Нова Зеландія).

В огляді 289 стор., 106 малюнків та 333 таблиці.

Однією з основних областей застосування ефірів адипінової кислоти, на частку якої припадає близько 60 % споживання, є використання їх як пластифікаторів.
В огляді представлена інформація про ринок ефірів адипінової кислоти та, зокрема, пластифікаторів на основі ефірів адипінової кислоти (адипінатів) в цілому по світу, в розрізі регіонів та країн.
У першій частині огляду розглянуті загальні відомості про ефіри адипінової кислоти: ідентифікація, класифікація, властивості і технологія виробництва. Основна сировина для отримання (адипінова кислота, спирти). Області застосування ефірів адипінової кислоти (по ефірах): пластифікатори, добавки в моторне паливо, побутова хімія та косметика, органічний синтез/фармація, синтетичні базові масла, розчинники та інше. Торгові марки пластифікаторів на основі ефірів адипінової кислоти.
У другій частині розглянуто світовий ринок: динаміка та географічна структура виробництва та споживання ефірів адипінової кислоти, сегментна структура споживання. Баланс світового виробництва та споживання. Прогноз ринку на 2019-2025 рр. (у регіональному та сегментном розрізі). Світова торгівля, обсяги продукту, залученого до внутрішньорегіональної та міжрегіональної торгівлі. Географічна структура світового експорту-імпорту ефірів адипінової кислоти. Ціни на сировину та складні ефіри адипінової кислоти.
У третій частині ринок ефірів адипінової кислоти розглядається в розрізі регіонів та країн:
Виробники: досьє, реквізити, основна продукція, що випускається, інвестиційні проекти.
Виробництво: динаміка та регіональна структура виробництва.
Споживання: динаміка, регіональна та сегментна структура споживання. Основні споживачі. Ситуація в споживаючих галузях.
Зовнішня торгівля (в розрізі країн): географічна структура експорту та імпорту ефірів адипінової кислоти. Торговий баланс регіонів/країн.
Постачальники ефірів адипінової кислоти, торгові компанії та представництва (реквізити, ціни).

Робота 2019 року.

Огляди періодично актуалізуються (виробнича та митна статистика, ціни, інвестиційні проекти, потужності, ревізія реквізитів та досьє компаній-продуцентів і компаній-споживачів та постачальників).
Можлива доробка/розробка огляду за технічним завданням Замовника.

Типовий зміст маркетингових оглядів дивитись у розділі «Огляди».

Актуальні змісти запитуйте, будь ласка, за:

Тел.: +380 (472) 36-03-29, (093) 588 71 43 або

e- mail: niitehim.info@gmail.com